Tyto stránky vyžadují plug-in Adobe Flash verze 8.

 
úvod | e-shop | co nabízíme | o nás | obchodní podmínky | prodejní místa | kontakt | naše výrobky

Hledáte zajímavou práci při které si můžete hrát a trénovat cizí jazyky?
 Dům českých řemesel nabízí brigánu pro všechny, kteří si rádi hrají a nestydí se komunikovat třeba i v cizím jazyce . Jedná se o místo prodavače v kamenném obchodě v centru Českého Krumlova. Našim sortimentem jsou dřevěné hračky, látkové hračky,loutky, výrobky

celý článek>>

Hledáme výrobce kvalitních bavlněných látek
Hledáme výrobce kvalitních bavlněných látek na výrobu textilních hraček. Preferujeme čisté barvy nebo kombinaci kostička, proužek, puntík apod.

celý článek>>

Hledáme odběratele výrobků z naší autorské dílny
V současné době budujeme prodejní místa našich výrobků v České republice a zahraničí. Hledáme obchodníky, distributory a exportéry, kteří nám pomohou prosadit naše výrobky na těchto trzích.  

celý článek>>

Hledáme prodavače našich výrobků na historických jarmarcích.
Hledáme prodavače našich výrobků na historických jarmarcích po celé České republice. Nabízíme zajimavé pracovní prostředí. Spoustu zajimavých lidí kolem sebe, čerstvý vzduch a dobré peněžní ohodnocení. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, dobré pracovní nasazení.

celý článek>>

Hledáme dodavatele řemeslných výrobků, výrobce dřevěných hraček a autory z malých výtvarných dílen.
Do našich obchodů a našeho e-shopu hledáme výrobce tradičních řemesel, výrobce dřevěných hraček a autory z malých výtvarných dílen.

celý článek>>
 
.

O společnosti


Proč to vlastně děláme?

Vše začalo v roce 1993. V té době se dalo dohromady několik lidí se společným zájmem o české řemeslné výrobky. Především nás zaujala celosvětově známá tradice výroby loutek v Čechách, která je nezvykle bohatá a rozmanitá. Oslovila nás natolik, že jsme se sami pokusili na tuto tradici navázat a vytvořili jsme marionety modernějšího rázu podle osobních návrhů s vlastním výrobním technologickým postupem. Během let se naše výroba neomezila pouze na loutky, ale obohatili jsme náš sortiment o další zajímavé výrobky.Současně jsme zjistili, že v Čechách a na Slovensku „ běhá“ spousta obdivuhodných a tvořivých lidí, kteří vsadili na své šikovné ruce. Mnoho z nich navázalo a pokračuje ve výrobě tradičních českých řemeslných výrobků. Zároveň je hodně řemeslníků, kteří vytváří úplně nové výrobky související s naší dobou, která přinesla nové materiály a technologie. Napadlo nás, jak představit širší veřejnosti tyto tradiční i současné výrobky v ucelenější podobě. Vytvořili jsme obchod s osobitým interiérem, kde jsme tuto tvorbu začali prezentovat a prodávat.

 

Domníváme se, že v současné době jsme jedni z mála, kteří nabízejí komplexní sortiment českých řemeslných výrobků. které prodáváme v naší kamenné prodejně a v E-shopu . Rádi bychom zdůraznili, že veškeré výrobky, které nabízíme v obchodech a E-shopu, pocházejí pouze z českých a slovenských dílen. V žádném případě neprodáváme levné výrobky pochybného původu a kvality, které se snaží napodobit a kopírovat české a slovenské výrobky.

 

Prodejem těchto výrobků přispíváme k udržení tradičních českých řemesel, chráněných dílen a podporujeme lidi, kteří tvoří nové netradiční výrobky. Po letech zkušeností s výrobou a prodejem těchto výrobků máme radost, že naše snaha nachází odezvu u zákazníků všech věkových kategorií, kteří se k nám opakovaně vrací.

 

V našich obchodech se seznámíte s věcmi, které znali už naši prapředci, dále s moderními výrobky se kterými si můžete hrát, a které ozdobí vás nebo vaši domácnost.


Přejeme si, abyste se v našich prodejnách cítili dobře a odcházeli od nás spokojeni.

Těšíme se na vás.

 

 


 

Sedm důvodů proč u nás nakupovat!

  • 1. široký sortiment výrobků autorských výtvarných dílen, dřevěných hraček a výrobků tradičních lidových řemesel v České republice
  • 2. prodáváme jen české a slovenské výrobky
  • 3 .nenabízíme zboží pochybného původu a kvality
  • 4. vyjímečný sortiment, který nenaleznete v jiných obchodech
  • 5. neustále obohacujeme sortiment o nové výrobky
  • 6. spolupracujeme se začínajícími výrobci (máme rádi novinky)
  • 7. komfortní přístup k zákazníkovi (poradíme s výběrem zboží, na vaše přání zboží dárkově zabalíme)

 


 

Info

Naše firma nabízí zaměstnání pro prodavače našich výrobků na historických jarmarcích po celé České republice.

 

Dále by ráda navázala spolupráci s novými odběrateli pro prosazení našich výrobků po celé České republice i v zahraničí.

 

Dále sháníme dodavatele tohoto zboží: Výrobce tradičních českých řemesel, výrobce dřevěných českých hraček a autory z malých výtvarných dílen. Tato nabídka se týká i výrobců ze Slovenska.

 

Pro realizaci našich projektů sháníme šikovné lidi, kteří jsou schopni realizovat pro nás práci podle našich návrhů. V současné době se jedná o tiskárnu na potisk textilu a malířku, malíře pro malování loutek a obrázků podle našich předloh.

 


 


Dům českých řemesel s.r.o., Petra Bezruče 1776, Kladno 272 01, tel. (420) 725 120 337, e-mail: info@dumceskychremesel.cz
© Copyright 2008-2016 PowerNET. Všechna práva vyhrazena | Výměnná reklama | Partneři | Mapa stránek | auto | PowerESHOP