Nahrávám...

ČERTOVSKÁ HRAČKÁRNA

ČERTOVSKÁ HRAČKÁRNA

GALERIE NA OSTROVĚ

GALERIE NA OSTROVĚ

Vše zaćalo v roce 1993, kdy jsme zahájili výrobu loutek s vlastním designem. Postupem let se nám podařilo otevřít kamenné prodejny s osobitým interiérem, zaměřených na prezentaci a prodej českých řemeslných výrobků. V prodejnách nabízíme široký sortiment tradičních i současných řemesel ( dřevěné hračky, šusťové panenky, kraslice, perník, keramika atd ..).

Těšíme se na Vás

V roce 2008 byla založena firma Dům českých řemesel s.r.o.  Rozšířili jsme náš vlastní sortiment a začali jsme vyrábět textilní hračky, loutky, textilní a plechové dekorace s vlastním autorským designem. 

Textilní klíčenky

Textilní klíčenky

praktické, určené pro malé i velké živočichy

Strakáči

Strakáči

kolik očí vidíte ?

Létající zvířátka

Létající zvířátka

po pravdě, všichni nejsme zvířátka

Textilní hračky jsou certifikované. v nabídce naleznete hračky určené pro děti do 3 let i od 3 let. Používáme bavlněné látky (převážně české výroby), bavlněné a polyesterové šňůry, výplń duté vlákno a dřevěné komponenty.

NA PASTVĚ

JARNÍ POHODA

RANDE

ODPOČINEK

Naše přání

Přejeme si, aby byla zachována tradice výroby českých řemeslných výrobků a aby obstála v silné konkurenci na českém i zahraničním trhu. To přejeme nám i vám.

VŠE, VŠECHNO

NAŠE, NAŠE

HRAČKY Z ČESKÉ KOTLINY

DÍLKA VÝTVARNÝCH DÍLEN

NABÍZÍME

MALOU OCHUTNÁVKU

MŮŽETE NAKOUPIT

V NAŠICH OBCHODECH

Naše poděkování

Děkujeme všem výrobcům, spolupracovníkům, pracantům. děkujeme zákazníkům, kteří nám dělají radost a dokazují, že práce nás všech má smysl.