Tyto stránky vyžadují plug-in Adobe Flash verze 8.

 
úvod | e-shop | co nabízíme | o nás | obchodní podmínky | prodejní místa | kontakt | naše výrobky

Hledáte zajímavou práci při které si můžete hrát a trénovat cizí jazyky?
 Dům českých řemesel nabízí brigánu pro všechny, kteří si rádi hrají a nestydí se komunikovat třeba i v cizím jazyce . Jedná se o místo prodavače v kamenném obchodě v centru Českého Krumlova. Našim sortimentem jsou dřevěné hračky, látkové hračky,loutky, výrobky

celý článek>>

Hledáme výrobce kvalitních bavlněných látek
Hledáme výrobce kvalitních bavlněných látek na výrobu textilních hraček. Preferujeme čisté barvy nebo kombinaci kostička, proužek, puntík apod.

celý článek>>

Hledáme odběratele výrobků z naší autorské dílny
V současné době budujeme prodejní místa našich výrobků v České republice a zahraničí. Hledáme obchodníky, distributory a exportéry, kteří nám pomohou prosadit naše výrobky na těchto trzích.  

celý článek>>

Hledáme prodavače našich výrobků na historických jarmarcích.
Hledáme prodavače našich výrobků na historických jarmarcích po celé České republice. Nabízíme zajimavé pracovní prostředí. Spoustu zajimavých lidí kolem sebe, čerstvý vzduch a dobré peněžní ohodnocení. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, dobré pracovní nasazení.

celý článek>>

Hledáme dodavatele řemeslných výrobků, výrobce dřevěných hraček a autory z malých výtvarných dílen.
Do našich obchodů a našeho e-shopu hledáme výrobce tradičních řemesel, výrobce dřevěných hraček a autory z malých výtvarných dílen.

celý článek>>
 
.

Co nabízíme


Specializovaný kamenný obchod

 

V naší prodejně najdete rozsáhlý sortiment dřevěných hraček a výrobků tradičních lidových řemesel ze všech krajů v České republice. Dále zde naleznete ateliérovou tvorbu českých výtvarníků a výrobky z naší autorské dílny Dům českých řemesel.

Jsme specialisté!

V naší nabídce najdete pouze české a slovenské kvalitní výrobky. V žádném případě u nás nekoupíte laciné zboží z ciziny neurčitého původu bez certifikace.

Zboží v našich prodejnách je posbírané ze všech koutů naší republiky! Nenabízíme zboží jen od tradičních zaběhlých českých firem, ale prezentujeme i zajímavou tvorbu lidí, přestože vyrábějí jenom jeden typ výrobku. Z toho plyne i určitá exkluzivita - v žádné jiné prodejně v Čechách se s některými výrobky, které u nás prodáváme, nesetkáte!

Nestagnujeme!

V našich prodejnách se setkáte vždy s něčím novým. Neustále obohacujeme sortiment o nové výrobky a i naše kamenné prodejny se snažíme vylepšovat do nejmenších detailů! Chceme prostě, abyste se u nás cítili dobře a stále se k nám vraceli.

V našich prodejnách naleznete stovky druhů zboží různých cenových relací a sortiment zboží je určen pro všechny věkové kategorie. Takže u nás si opravdu vyberete.

Ručíme za naše nabízené zboží!

Když se ne vaší vinou rozbije, ochotně vám je vyměníme v co nejrychlejším možném čase.

Když si u nás nakoupíte, neuděláte chybu! Nabízíme vyjímečný sortiment a tradiční českou kvalitu.

Ve vašich rukou se objeví výrobky, které vám prohloubí vztah k přírodním materiálům, rozvinou vaše myšlení , cit a hravost. Garantujeme, že naše nabízené zboží je zdravotně nezávadné a certifikované.

 

 


 

Specializovaný E-shop

 

Připravili jsme pro Vás specializovaný E-shop, který jsme se vám snažili upravit přímo na míru.

Sortiment zboží v E-shopu je rozdělen do přehledného katalogu. Můžete v něm vybírat zboží podle věku, ceny i podle toho komu je určen. Samozřejmostí je fulltextové vyhledávání, které doporučujeme použít, znáte-li typ zboží, které hledáte.

Další detailní informace o fungování našeho internetového obchodu Domu českých řemesel najdete přímo v našem E-shopu.

 


 

 Sedm důvodů pro váš nákup v našem obchodě.

 

  • 1. nabízíme široký sortiment výrobků autorských výtvarných dílen, dřevěných hraček a výrobků tradičních  lidových řemesel vyráběných v České republice. Nenajdete u nás zboží pochybného původu.
  • 2. šetříme váš čas a peníze. Zabalíme a pošleme najednou zboží, které byste sháněli v různých internetových obchodech a stejně by jste je nenašli!
  • 3. do našeho e-shopu jsme soustředili vyjímečný sortiment, který nenaleznete v jiných obchodech. Některé druhy výrobků nabízíme exluzivně jenom my!
  • 4. neustále obohacujeme sortiment o nové výrobky
  • 5. spolupracujeme se začínajícími výrobci (máme rádi novinky) a chráněnými dílnami.
  • 6. máme komfortní přístup k zákazníkovi. Poradíme telefonicky s výběrem zboží a na vaše přání zboží dárkově zabalíme.
  • 7. pro naše zákazníky nabízíme nejrůznější slevy.

 

a další dva důvody proč u nás nakupovat!

A jak jste již zjistili z předchozího textu, nemáme jen virtuální obchod v " obýváku" , ale i kamennou prodejnu kde se můžete na naše nabízené zboží podívat a "ošahat" si ho. Tím pádem nenakupujete " zajíce v pytli".

A je jasné, že když váš potomek "ochutná" hračku zakoupenou v naší prodejně, nemusíte se bát a hned volat sanitku! Hračky jsou totiž bezpečné a podrobené atestům.

 


 

Info

 

Dále by ráda navázala spolupráci s novými odběrateli pro prosazení našich výrobků po celé České republice i v zahraničí.

 

Dále sháníme dodavatele tohoto zboží: Výrobce tradičních českých řemesel, výrobce dřevěných českých hraček a autory z malých výtvarných dílen. Tato nabídka se týká i výrobců ze Slovenska.

 

 

 


 


Dům českých řemesel s.r.o., Petra Bezruče 1776, Kladno 272 01, tel. (420) 725 120 337, e-mail: info@dumceskychremesel.cz
© Copyright 2008-2016 PowerNET. Všechna práva vyhrazena | Výměnná reklama | Partneři | Mapa stránek | auto | PowerESHOP